Przejdź do treści

Zacznij naukę copywritingu już teraz! Odbierz e-booka o tworzeniu skutecznych tekstów za pół ceny!

Skorzystaj z okazji i zamów e-booka „Treści od podstaw. Twórz z łatwością teksty dla biznesu. E-book dla przedsiębiorców i początkujących copywriterów” za pół ceny! Taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

63,50 zł

127,00 zł

E-book Treści od podstaw

Dzięki e-bookowi...

Dowiesz się, jak i po co pisać „do internetu” – nauczysz się angażować odbiorców i przekształcać ich w klientów dzięki treściom!

Poznasz podstawy SEO – poznasz najważniejsze pojęcia i zasady. UWAGA! Zamów teraz i odbierz BONUS – Słowniczek pojęć, który ułatwi Ci codzienną pracę!

Nauczysz się konstruować różne rodzaje tekstów – od artykułów na blog firmowy, przez opisy produktów i kategorii do sklepu online, aż po posty do social mediów!

Od razu zweryfikujesz nabytą wiedzę dzięki kartom pracy, które znajdują się na końcu e-booka!

Najczęściej zadawane pytania

W karcie produktu e-booka „Treści od podstaw” możesz zobaczyć spis treści. Na jego podstawie będzie Ci łatwiej ocenić, czy e-book jest dla Ciebie, czy nie.

Karty pracy znajdziesz na końcu e-booka. Słownik pojęć to osobny plik, który możesz pobrać po zakupie w tym samym miejscu, co e-booka.

E-book i słownik pojęć są w formacie PDF.

Tak – podczas składania zamówienia zaznacz, że chcesz otrzymać fakturę i uzupełnij dane. Faktura zostanie wysłana na maila podanego w zamówieniu do 48 godzin.