Przejdź do treści

Chcesz poznać tajniki pracy copywritera?

.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Chcesz spróbować swoich sił w copywritingu, ale nie wiesz, gdzie szukać ofert i jak pozyskiwać klientów? Nie wiesz, jak się przebić, bo konkurencja jest ogromna, a przedsiębiorcy często wolą współpracę z AI, niż z żywym człowiekiem?

Nie wiesz, jak wyceniać swoją pracę, żeby była dla Ciebie opłacalna? Zatrzymałaś się na stawce 20 zł/1000 zzs i boisz się, że jeśli ją podniesiesz, to klienci uciekną z krzykiem i nigdy nie wrócą?

Spędzasz przy komputerze długie godziny, ale Twoje przychody Cię nie satysfakcjonują? A może chcesz wejść w copywriting, ale przez pracę na etacie lub maluszka w domu możesz wygospodarować na pisanie tylko kilka godzin tygodniowo i nie wiesz, czy to w ogóle ma sens?

Cały czas gubisz się w papierach, masz bałagan w zleceniach i nie potrafisz dobrze zorganizować swojej pracy? Szukasz sposobów na porządek, kupujesz kursy, listy procedur, wzory dokumentów i harmonogramów, ale żadne z gotowych rozwiązań nie odpowiada Twoim potrzebom?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na chociaż jedno z tych pytań, ten darmowy webinar jest dla Ciebie!

Nauczę Cię pracować szybciej, skuteczniej i lepiej!

Mam na imię Paula i pisaniem tekstów do internetu zajmuję się od 10 lat. Pozwól, że podzielę się z Tobą moją wiedzą, doświadczeniem i typami przydatnymi w pracy copywritera.

Półtora roku temu moja sytuacja nie była kolorowa. Urodziłam córkę i straciłam stabilną pracę na etacie. Wiedziałam, że żeby móc jednocześnie opiekować się dzieckiem i zarabiać, muszę wziąć sprawy w swoje ręce. Nad swoją marką osobistą pracowałam już od jakiegoś czasu, ale musiałam pozyskać nowych klientów i sprawić, żeby chcieli pracować właśnie ze mną

Opieka nad córką zajmowała mi większość czasu, dlatego nie mogłam pozwolić sobie wielogodzinną pracę za niewielkie pieniądze. Wiedziałam, że tylko wysoka stawka pozwoli mi połączyć pracę z życiem osobistym. Postawiłam wszystko na jedną kartę i… zaczęły dziać się cuda!

Jeśli Ty też chcesz zarabiać na pisaniu, pracując zaledwie kilkanaście godzin tygodniowo, ten webinar jest dla Ciebie!

Zarezerwuj sobie czas 12.04 o godz. 18:00! Podczas spotkania na żywo pogadamy o pozyskiwaniu klientów, przygotowaniu zachęcającego portfolio, wycenianiu tekstów, organizacji swojej pracy oraz kwestii rozliczenia z klientami nawet, jeśli nie prowadzisz firmy.

Sprawdź, gdzie i w jaki sposób najlepiej pozyskiwać klientów do współpracy.

Dowiedz się, jakie masz możliwości rozliczenia, jeśli nie prowadzisz firmy.

Stwórz swoje pierwsze portfolio lub dopracuj istniejące, aby przyciągało klientów.

Zobacz, jak inni copywriterzy wyceniają swoją pracę i jakie mają stawki.

Naucz się organizować pracę i utrzymywać porządek w zleceniach.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Jesteś gotowa, aby zacząć rozwijać swój CopyBiznes?

Zapisz się na webinar, odkryj najgłębiej skrywane tajemnice doświadczonych copywriterów i odbierz prezenty, które dla Ciebie przygotowałam!

Brzmi dobrze? Widzimy się 12.04 o godz. 18:00! Do zobaczenia!

.